مردان آتش

دو کشور در لیست ممنوعیت پرواز/ اعمال محدودیت‌های 50 درصدی در پروازهای مشهد و کیش - مردان آتش

به گزارش مردان آتش؛ وضعیت نا به هنجار کرونا تمامی استان‌های کشور  و جهان را در بر گرفته است. از سوی دیگر بر اساس بررسی‌های انجام شده مردم از رعایت پروتکل‌ها خسته شده و آنطور که باید  و شاید  به رعایت نکات توجه نمی‌شود. با توجه به اینکه زدن ماسک، رعایت فاصله اجتماعی، شست و شوی دست یکی از اقدامات اساسی  در مهار کرونا است. در   وضعیت جهش ویروس و همه گیری دلتا کرونا در تمامی استان‌های کشور کم و کیف برقراری پروازها در کشور نیازمند بررسی است.

محمد حسن ذیبخش،  مدیر روابط عمومی و سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری درباره آخرین وضعیت محدودیت‌های پروزاهای داخلی و خارجی به خبرنگار مردان آتش گفت:  با توجه به شرایط کرونایی و اقدامات انجام شده در بین پروازهای داخلی  محدودیت‌ در پروازهای کیش و مشهد با کاهش 50 درصدی مسافران  همراه  است.

او درباره اعمال محدودیت در پروازهای خارجی افزود: برزیل و اروگوئه جزو کشورهای ویژه محسوب می‌شود و ممنوعیت پرواز وجود دارد.

ذیبخش درباره شرایط برقراری پروازها به سایر کشورها تاکید کرد: برای پرواز به دیگر کشورها تست پی سی آر  96 ساعته یا  در اختیار داشتن کارت واکسیناسیون دو دوز واکسن برای مسافران الزامی است.

او درباره کاهش 50 درصدی پروازها به مشهد و کیش افزود: کاهش پروازها به دلیل محدودیت‌ها است. قبل از هر گونه تصمیمات وزارت راه و شهرسازی مصوب کرد تا نسبت به کاهش پروازها  اقدام شود.

//انتهای پیام: 3

بازدید : - بار دسته بندی : میراث فرهنگی و گردشگری تاريخ : 20 آگوست 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها