مردان آتش

شیوه‌نامه بزرگداشت محرم در خانه‌های کودکان بهزیستی ابلاغ شد - مردان آتش

به گزارش مردان آتش؛ سعید بابایی، مدیرکل دفتر امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور، در این شیوه نامه از مدیران کل بهزیستی استان ها خواست تا برگزاری با شکوه مردان آتشمه های ماه محرم در دسـتور کـار همکـاران اسـتان و همراهـان مراکز شـبه خـانواده قرار گیرد.

همچنین این بخشنامه به رعـایت پروتکل های بهداشتی و اجرای مردان آتشمه های ویژه دهه محرم با اتکا به کودکان و نوجوانان و توسط آنها، تاکید دارد.  در جشنواره بزرگداشت محرم با عنوان فرزندان عاشورا، اهدافی مانند آشنایی فرزندان بهزیستی با ارزش های زندگی قهرمانان و فلسفه قیام عاشورا در اجرای مردان آتشمه ها مورد توجه قرار دارد. مخاطبان جشنواره نیز فرزندان ۶ تا ۱۸ ساله مقیم در خانه های کودکان و نوجوانان هستند.

این جشنواره در بخش فردی شامل‌ مقاله نویسی با موضوع «درسهایی که از عاشورا گرفتم» ویژه خانه های نوجوانان، مداحی ویژه پسران، دلنوشته، دکلمه خوانی یا خوانش متن ادبی ویژه دختران در دو رده سنی۶ تا ۱۲سال و ۱۳ تا ۱۸ سال و سخنرانی در رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال برگزار می‌شود. همچنین برای بخش جمعی این جشنواره نیز همخوانی یکی از مداحی های مشهور سال های اخیر ویژه خانه های کودکان و نوجوانان پسران و خانه های کودکان دختران در نظر گرفته شده است.

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا پایان مرداد ماه فرصت دارند تا آثار خود را از طریق کارشناس استانی برای مسئول دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.  نتایج این جشنواره تا نیمه شهریور ماه امسال اعلام می‌شود.

بازدید : - بار دسته بندی : آسیب های اجتماعی تاريخ : 20 آگوست 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها