مردان آتش

فعالیت ۶۵ هزار نیرو در کانون های دانشجویی هلال احمر/ اعلام آمادگی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی عضو جمعیت هلال احمر برای اجرای طرح واکسیناسیون - مردان آتش

به گزارش مردان آتش؛ محمد حسن قوسیان مقدم، سخنگوی جمعیت هلال احمر در آیین آغاز فعالیت کانون های دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی هلال احمر در طرح ملی واکسیناسیون گفت: وضعیت حاد کرونایی  قرار  داریم و  دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی  عضو جمعیت، اعلام آمادگی کرده است تا در طرح واکسیناسیون کمک کنند.

او با بیان اینکه اجرای این طرح در استان تهران به عنوان استان پایلوت انجام شده است ، گفت: تاکنون ٣۵٠ نفر در ۴۵ پایگاه استان تهران امر واکسیناسیون را انجام می دهند.

قوسیان مقدم با بیان این که امروز در سراسر کشور ظرفیت فعال شده است، افزود:  با این ظرفیت امیدواریم روند واکسیناسیون تسریع شود و هلال احمر در تلاش است ذخیره واکسن کشور در حد بالا نگه دارد که واکسن به اندازه کافی در کشور وجود داشته باشد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه ٧٩ دانشگاه علوم پزشکی در سراسر کشور با هلال احمر مشارکت می کنند، ادامه داد:  حدود ۶۵ هزار نیرو در کانونهای دانشجویی هلال احمر داریم.

او ادامه داد: در این طرح در استان تهران از ١۶٠٠ نفر ٣۵٠ نفر از اعضای کانون ها مورد استفاده قرار گرفتند.

قوسیان مقدم گفت: نیروی درمانی خسته هستند و وظیفه دستگاه ها این است که ظرفیت خود را به کار گیرد.

//انتهای پیام: 3

بازدید : - بار دسته بندی : انتظامی و حوادث تاريخ : 20 آگوست 2021 به اشتراک بگذارید :
دیدگاه کاربران
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها